Tuesday , March 21 2023

Legendární Lada Vízek will podruhé oženil, svatba byla v Dubai![ad_1]

řiašedesátiletý milovník života v dal Nejvyšší LIZE 126 branek a skórovat nepřestává ani MIMO fotbalovou kariéru. V ROCE 2012 splodil druhou dceru a sixth o let později will podruhé Zeni. Co na tom, že partnerka Simona je o 24 mladší Nez let on. Lada si o život zkrátka užívá čemž svědčí s jeho typický humor, který ho neopustil ani den pred svatbou.

"Budu dělat Samy blbý věci, zejtra svatbu mam," Smal will při posledním telefonátu, will když ho na ptali nejbližší plany.

Milované Čimice, kde svatbu původně plánoval nakonec vyměnil za šestimilionovou a důvod Dubai? Misto protivné zimy příjemné teploty Perského zálivu a pohostinství and bývalého Sefa svazu Ivana Haška, který v zemi šejků už dlouhé roky působí. Na tamním Český konzulátu za mu SEL navíc svědka.

"Spartan, který do me cely život copal, to je co? Ale vážně, všechno TADY zařídil mi, o všechno will postaral. Je to fakt kamarád," děkoval bývalému českému reprezentantovi.

Svatební horečku plnou nervozních příprav nečekejte ale, nejen the Haškem našel Čas ina si totiž sledování pondělního talk mezi Českém a Slovenskem.

Šmicer kvůli Vízkově svatbě dokonce odřeknout účastí Musel na předávání fotbalových cen.

Fotbal zkrátka legendární "Vizour" na druhou kolej neodloží nikdy a žádnou za cenu.

[ad_2]
Source link