Sunday , June 26 2022

Ata Demirer: Cem Yilmaz benim için hep with kotadır[ad_1]

Cem Yılmaz, Metin Akpinar Şener Şen ve … "

CNN TÜRK'te-ile BUKET Aydın 40 programına KONUK Olan Ata Demirer, "Kendinizi kıyasladığınız by ISIM var mi? Sorusuna yanıt Verdi. Cem Yılmaz'ın KENDI için hep at Kota, belirleyici with Zekai ve kalite olduğuna vurgu yapan Demirer, ISIN yaparken ozone hep Cok ciddiye aldığını söyledi. Özendiği isimleri de açıklayan Demirer, "Eger Özendiğim BIRI varsa o da Şener Şen've Metin Akpinar. Şener Şen'in filmografisine hayranım, keşke öyle imkanımız with OLSA. O ve Arzu Ertem Eğilmez Film'ler Kolay çekilmiyor. Iste o ana damar Akim devam ettirmeye çalışıyorum "diye konuştu.

'Aramızda rekabet Yok'

Aydın'ın "Aranızda with rakabet var mi?" sorusuna Demirer, "Aramızda with rekabet Yok, with Sure sonra kendinle rekabet etmeye başlıyorsun. Kendini geliştirmeye çalışıyorsun. ilk başlarda Cem Yilmaz Tabi ki benim için idoldü. Onun gibi Sakai yapabilmek, Sakai Seri yapabilmek, o kadar SAAT sahnede kalabilmek hep belirleyici at Seydi. Cok yetenekli with bones, Özel BIRI. Ama sen KENDI icines dönmeye başladığında farklılıklarını hissediyorsun. Ben musical with komedyenim. Mukallit yeteneklerim var. Bütün anlattığım öyküleri, icines girip çıkıp oynuyorum. Öyküyü anlatırken aynı anda 3-5 kişiyi oynayabiliyorum. Benim özelliklerim farklı. O farklılığı hissedince with nevi kendimle barıştım. YINE Ama de hem hem sinemada sahnede Cem benim için at standarttır. " değerlendirmesinde bulundu.

'Kıyaslanmamızı doğru buluyorum'

Demirer, Yılmaz ile kıyaslanmalarını doğru bulduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Kıyaslanmamızı doğru buluyorum. Evets, Boyle olması lazım. ISIN doğasında bu var. Yanlış Degil ama techniques i olarak doğru buluyorum. Tabi ki ama yanlış aslında ISIN DOGASI Boyle. O yüzden ediyorum diyeyim Kabul."

Ata Demirer apolitik mi? 40'ta yanıt Verdi

Oyuncu Unlu, komedyen've senarist Ata Demirer, CNN TÜRK'te BUKET Aydın'ın sunduğu 40 programına katıldı. Kendisine yönelik "Apolitik, HIC siyasi espriler yapmıyor" eleştirilerine yanıt Verdi. "Kabare yapsak olmalı ama siyaset siyaset olmaz stand up'ın içinde" dedi.

Ata Demirer, BUKET Aydın'ın "Apolitik olduğunuzu söylüyorlar, apolitik misiniz?" sorusuna şöyle yanıt Verdi:

"Kabarede siyaset olmalı. Kabare sosyal hiciv içeren with kalıptır. Ama tech başınıza çıktığınız with sahnede size kimse, SUNUS söyle ya da bunu söyle-dememeli. Tamamen malt, tamamen SAF with mizah için çıkıyorsunuz've karşınızdakini dağıtmak için çıkıyorsunuz. O da diyor ki Dağıldım, güldüm, eğlendim. ' Onu Nasili güldüreceğimi kalıplar içerisine sokarsam güldüremem. Benim güldüğüm Seyler olmalı, ben siyasete gülmüyorum. Ama bu demek Degil ki filmde, yerin geldiğinde kullanmıyor değilim. Kullandık da. Eyvah Eyvah filminde örnekleri de var. Kibarlık çerçevesinde hiciv yapabilirsin ama sahnede bunu yapmak mecburiyetinde değilsin. Öyle with kalip Yok. Eleştiriler başımızın USTUNES. Ama yapmak içimden gelmiyor. Kabare olsaydı yapmak isterdim. Siz, ben, BIRI diyelim ki tiyatro kurduk, Ne Guzel 2018'ler diye with oyuns oynuyoruz, 2018'deki haberlerden bahsediyorken bugünkü siyasi konjektörde olmalı ama stand Boyle-up with şey Degil diyorum. Ferhangi Seyler tech kişilik oyundur, Cebimde Kelimeler oyundur. Stand up oyuns değildir. Bu şakaları çıkarıyorum, bunu koyuyorum diye her hafta farklı 11'le çıkabilirsiniz. Yaşanmış öykü, Anı STER. with see Gelin, Ata Demirer Gazinosu yapıyorum, de var içinde. "

Ata Demirer'den-Hedefim sense açıklaması: Başkası yapsaydı …

Hedefim sense filminde CIG köfteci Zekeriya'yı oynayan Ata Demirer, "2 SAAT boyunca Gökçeada'nın o coğrafyasının Kıvanç Baruönü'nün rejisi, Burak Kanbir'in görüntü yönetmenliği ile kendisi yetecek. Cok Guzel resmin icines gireceğiz. Zekeriya Cok comic with bones. Ben OLSAM hemen giderdim. Başkası yapsaydı but bayağı with kıskanırdım "dedi.

Oyuncu Unlu, komedyen've senarist Ata Demirer, yıllardır biriktirdiği öykülerden BIRI Olan Hedefim Sensin'i 30 Kasım'da izleyiciyle buluşturacak. Senaryosunu kendisinin yazdığı filmde CIG köfteci Zekeriya karakterini canlandıran, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri've Ilker Aksum'un eşlik ettiği Demirer, CNN TÜRK'te-ile BUKET Aydın 40 programında filmi anlattı.

'Başkası yapsaydı kıskanırdım'

Filmi için "Başkası yapsaydı bayağı with kıskanırdım" yorumunda bulunan Demirer, şöyle konuştu:

"Ben Bir Masal Keres anlatmayı seviyorum. Eyvah Eyvah but with masaldı aslında. Klarnetli with çocuk yollara düşer. Provided by Masal Bu. 2 SAAT boyunca Gökçeada'nın o coğrafyasının Kıvanç Baruönü'nün rejisiyle, Burak Kanbir'in görüntü yönetmenliği ile … with Keres o Gökçeada'nın kendisi yetecek. Cok Guzel resmin icines gireceğiz. Müthiş with şey, bu benim zaten with ütopyamdır sürekli. İtalyan filmlerini de Cok severim, Derin resimler. Zekeriya Cok comic with bones.'ve DIGER oyuncular but hakkını vererek oynadılar. Yeni by şey bu. Ben hemen OLSAM giderdim. Başkası yapsaydı but bayağı with kıskanırdım. Gökçeada Cok Özel at coğrafya've Bana ilk KEZ Kismet oldu. hemen 25 miles ötedeki Bozcaada'da oturuyorum ama gitmezdim, bilmezdim. Geçtiğimiz yıllarda Cok şey kaçırmışım. Zekeriya'da oraya gidiyor. Cok Guzel at ütopyanın icines giriyor. O kırmızı renkleriyle, baharatıyla, köftesiyle, balıktan, baldan ibaret with yerde kırmızı kırmızı ozone parlarken görmek Cok eğlenceli. Senaryoya baktığım Zaman ben hep ozone kırmızı kırmızı görüyordum. Cok Basque with other bones. Cok Guzel at dünyanın icines giriyor. Guzel've eğlenceli. "

Ata Demirer'den evlilik açıklaması

CNN TÜRK'te BUKET Aydın'ın sunduğu 40 programına katılan Ata Demirer, "Tekrar evlenmek STER misiniz?" sorusuna yanıt Verdi. Demirer, "Aşık olunca isterse evlenirim. 46 yaşından kaybedebilirim sonra ne ki? İstiyorsa olur, olsun samimi Yeter ki. Niye istiyorsun diye sorarım. Aşık OLMAKS iyidir" dedi.

Özel Ata Demirer'in hayatına açıklamaları Dairi, şöyle:

"Tabi dışarıdan Nasili gözüktüğümü bilmiyorum. Onu etrafımdaki insanlara sormak lazım Ata Nasili biridir? Issız mıdır bones? ' diye. Ben şöyle söyleyeyim. Yalnızken Cok sıkılan BIRI değilim. Yalnızlığı idare edebilirim. Ama yalnızlığı sevdiğim anlamına but gelmez. Paylaşmayı but Cok severim. Birçok but arkadaşım vardır. Özellikle yaşamaktan hoşlandığım coğrafyalarda Cok Cok insanım birçok but arkadaşım vardır. Zamanımı onlarla geçiririm. Öbür anlamda but değilim. Uzun ilişkilerim oldu hep. 5 sene 3 sene evlilik falan filan. Ama Insan bazen with boşluğa düşer, arayıştadır. Normalde yapmayacağı Seyler deneysel anlamda yapabilir. Aşık olunca isterse evlenirim. 46 yaşından sonra ne kaybedebilirim ki? İstiyorsa olur, samimi olsun Yeter ki. Niye istiyorsun diye sorarım. Aşık OLMAKS iyidir. "

Ata Demirer hangi soruyu neden EGCC pas?

CNN TÜRK'te-ile BUKET Aydın 40 programına KONUK Olan Ata Demirer, "Ferdi Tayfur'la aranızda EGCC ne?" sorusunu pas EGCC. Demirer, "Seyler SACMA sapan tekrardan Altin gibi kazıyormuş OLMAKS istemiyorum. Yüzden O pas geçiyorum. Yoksa açıklayamadığım herhangi with olduğu şey için Degil" dedi.

Oyuncu Unlu, komedyen've senarist Ata Demirer, BUKET Aydın'ın "Ferdi Tayfur'la mahkemelik Olan with süreciniz oldu, siz haklı çıktınız. Olay sizin lehinize sonuçlandı. Peki, neden o dönem Ferdi tayfur Boyle at yaptı şey? Aranızda tam olarak ne EGCC ? ' sorusunu pas EGCC. Demirer, "Buna pas diyeceğim. Çünkü Cok Uzun, yorucu've üzücü with dönem. SACMA sapan Seyler tekrardan Altin kazıyormuş gibi OLMAKS istemiyorum. With Seyler söylersem Yeni filmimin aşamasında hos olmayan cevaplar doğuracak. Aynı kabusu at Dahai yaşamak istemiyorum. O yüzden pas geçiyorum. Yoksa açıklayamadığım herhangi with olduğu şey için Degil "dedi.

Demirer've tayfur arasında olmuştu ne?

Ferdi tayfur've Ata Demirer'i Kars karşıya getiren süreç 2009 yılında aynı programa KONUK olmalarıyla başlamıştı. İddiaya Gore; Tayfur, yayında Lambalı Saz Adli film projesinden bahsetti've Demirer'e başrol teklif projects. Demirer into force sanatçıdan senaryosunu kendisine göndermesini invitations. UC ythe sonra Demirer, Berlin Kaplanı'nı vizyona soktu.

Tayfur, "Gönderdiğim senaryodan izinsiz alıntı yaptı" diyerek DAVA acids. Unlu komedyen into force iddiayı reddetti, Tayfur'un senaryosunun Eline ulaşmadığını söyledi. Mahkeme, Ata Demirer'i haklı buldu. Hakim, "Berlin Kaplanı'nın senaryosunun Demirer'e AIT olduğuna, film Tayfur'un üzerinde hiçbir hakkının bulunmadığına hükmetti.

[ad_2]
Source link