Thursday , June 30 2022

Fenerbahçe'de Gabigol bombası … Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri Kasim 29 – Football[ad_1]

1 Ocak'ta Santos'la kiralık sözleşmesi bitecek Olan-Gabigol-lakaplı Gabriel Barbosa'yı Inter yeniden kiralık olarak göndermeye Karar Verdi. Fenerbahçe YONETIM Brezilyalı Yıldız için şartları zorlayacak. mevkinde beans oyuncusu nedeniyle Gabigol'ü yeniden kiralamaya Karar Verdi. Bunun üzerine F.Bahçe harekete EGCC. F.Bahçe YONETIM satin alma opsiyonunu olarak da kiralık alarak Gabigol'ü Ocak ayında kadrosuna katmayı hedefliyor. Menajeri ile ilk temasın kurulduğu belirtildi. Güncel piyasa Deger 8 milyon Euro civarında Olan Gabigol için Fenerbahçe'nin opsiyon fiyatını 6 milyon Euro civarına çekmeye çalışacağı öğrenildi. 22 yaşındaki Gabigol 4 KEZ Brezilya forması giydi.

Shala Fenerbahçe'den ayrıldı

Fenerbahçe altyapısında form giyen Kosovo asıllı Arnavut Oyuncu Adenis Shala, Ukrayna alloys ekiplerinden Vorskla Poltava'ya transfer oldu. Shala'nın my name, Besiktas U21 ile oynadıklları maçında rakip futbolcuya yaptığı sert de gündeme gelmişti hareketle.

İpler el değiştirdi

Sezona Büyük umutlarla başlayan ancak beklentilerin Cok uzağında Kalan Fenerbahçe'de BASKAN değiştirdi Karar Ali Koç. Iste Sari lacivertli ekibin devre Aras için müthiş plan … Fenerbahçe'deki kıyımdan Direktor Damien Comolli Sportif de nasibini Aldi. Sezon başından beri kadro Disi kararlarının alındığı, hocaların gönderildiği Sari-lacivertlilerde, kötü gidişin mimarı olarak eleştiri oklarına hedef Olan Comolli'nin yetkileri kısıtlandı. Aldığı oyuncuların maliyet've performansı tartışma konusu Olan Fransız, Arctic transferde Karar Degil, tavsiye verecek. İpler football Subei into force sorumluluğuna getirilen yönetici Selahattin Baki'nin elinde olacak. Once Dahai İngiliz ekibi Sheffield United'da yönetici olarak da piyasasına transfer Gorev yapan've hakim Olan Baki, sari-lacivertlilerde de tam olarak yetkili takviye çalışmalarını yönetecek. Comolli, sadece görüşmelerde Masaya oturan rolünü üslenecek bones.

Valbuena'dan dönüş sinyali

Sari lacivertli takımda sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Olan Mathieu Valbuena, Fransa Ligi'ne geri dönme ihtimali olduğunu ancak öncelikle Fenerbahçe ile görüşeceğini söyledi. ecrübeli futbolcu, "Fransa Ligi'ne dönmeyi düşündüm. ihtimal Boyle at Hala var. Sözleşmemin bitmesine 6 ay var. Fenerbahçe'nin öğrenmek için benimle ilgili düşüncesini yöneticilerle görüşmem gerekiyor. Ocak ayında neler olacağını göreceğiz." dedi. Nabil Dirar've Benzia'nın ardından Valbuena'nın but gidip gitmeyeceği MERAK ediliyor.

Benzia geri gönderiliyor

Fenerbahçe'de bekleneni veremeyen Benzia'nın Ocak ayında gönderileceği yerine into force YINE Lille'de form giyen Xeka'nın kiralanacağı one sürüldü. Oyuncu Portekizli 24 yaşında. Savunma yönüyle dikkat çeken futbolcu Uzun Uzun boyunun Yani Sira attığı paslar've oyuns Kurma özelliğiyle dikkat çekiyor.

[ad_2]
Source link