Monday , September 26 2022

ÖSYM KPSS sonuçları sayfasını erişime acids! Similarly, on KPSS Lisans sonuçları[ad_1]

KPSS on Lisans Sınavı sonuçları için bekleyiş bugün itibariyle sona ERDI. Sınav takviminde 29 Kasim tarihinde açıklanacağı ibaresi yer alan on KPSS Lisans sonuçları, ÖSYM'nin değerlendirme işlemlerini erken tamamlaması dolayısıyla with Gün Once açıklandı. Similarly, on KPSS Lisans sonuçları sorgulama EKRAN

KPSS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KATSAYILAR AÇIKLANDI

KPSS on Lisans sonuçları sonrasında katsayı bilgilerini erişime açan ÖSYM, GENEL Yetenek alanının katsayısını 15 962, 17 111 GENEL cultures alanının katsayısını olarak duyurdu into force.

Bin 750 YAKLAŞIK coating SINAVA Katilim SAĞLADI

801 with kişinin başvurularını gerçekleştirdiği KPSS on Lisans sınavına, 749 with coating Katilim gösterdi. Katilim göstermeyen coating sayısı into force by 51 olarak açıklanırken, sınavı geçersiz sayılan kişiler 385 olarak açıklandı into force.

TERCİH SÜRECİ SONUÇLARDAN iki hafta SONA BAŞLAYACAK

class = cf>

Devlet Personnel Başkanlığı tarafından kamuda bulunan açık pozisyonlar için belirlenecek kadro bilgileri Olan, 11 Aralık tarihinde kılavuza aktarılarak ÖSYM'ye Teslim edilecek. Aldıkları ile Puan kendilerine UYGUN gördükleri pozisyonları tercih edecek adaylar Olan, 20 Aralık tarihine ISLEM bu kadar gerçekleştirebilecek. Bu tercih dönemi, KPSS 2018/2 ADI altında yapılacak.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

[ad_2]
Source link